Apartament w Angel Wawel

Apartament w Angel Wawel w Krakowie to elegancki, skandynawski apartament znajdujący się w prestiżowej inwestycji.

Opinia

Agata and her team helped me tremendously with designing and furnishing my apartment. Her vast experience, good taste and dedication makes the overall project a great pleasure to work on.

Michał Skawiańczyk

Wnetrze apartamentu w Krakowie

Koncept

Klient oczekiwał nowoczesnego apartamentu w stylu skandynawskim przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznego podejścia w projektowaniu. Dlatego projektując to wnętrze skupiliśmy się na tym, aby skandynawska biel została przełamana elementami naturalnego drewna w połączeniu z betonem, czy jego odcieniami.

Przede wszystkim apartament miał być przeznaczony pod okazjonalne wizyty w mieście, z uwzględnieniem możliwości pracy zdalnej. Projekt miał za zadanie wziąć pod uwagę również miejsce na spotkania z rodziną lub znajomymi. 

01

kuchnia – sercem mieszkania

Ładnie wyeksponowana kuchnia jest miejscem spotkań. Dzięki wyspie jest ona połączona z salonem. Tworzy się przestrzeń z której może korzystać wiele osób w sposób dla siebie komfortowy. 

02

dobrze
wyeksploatowana przestrzeń

Dzięki wprowadzeniu wyraźnego podziału przestrzeni mieszkanie pozyskało różne funkcje. W apartamencie są wydzielone kuchnia, łazienka, miejsce do pracy, odpoczynku i snu.

lokalizacja

Kraków

projekt

2015

realizacja

2015 – 2016

inwestor

prywatny

autor

Goik Architects

zdjęcia

inwestor