Studio

Jesteśmy nagradzaną firmą architektoniczną posiadającą doświadczenie między innymi w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz wnętrz mieszkań i biurowców. Nasze projekty są doceniane przez klientów, którzy po zakończonej współpracy przy projekcie są chętni nie tylko do podzielenia się  z nami swoimi pozytywnymi opiniami, ale również do kontynuacji współpracy z nami przy kolejnych projektach.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych, a także w projektowaniu wnętrz do tych przestrzeni – z pełną ofertą usług naszego studia można zapoznać się na stronie oferta. Misją naszej firmy jest świadczenie nie tylko usług na najwyższym poziomie, ale również pomoc w uzyskaniu jak największej korzyści z projektu. Naszym celem jest, aby nasze projekty reprezentowały nie tylko estetyczną i funkcjonalną architekturę, ale też brały pod uwagę finansowe aspekty inwestycji, nie ograniczając przy tym jej architektonicznych możliwości. 

Wiemy, że połączenie tych celów w projekcie może być nie lada wyzwaniem, ale jego zrealizowanie jest ogromną nagrodą.

Agata_Goik

Agata Goik

Architekt

„Naszym zadaniem jest słuchać, a potem zrobić co w naszej mocy,
żeby stworzyć możliwie najlepiej dopasowaną jakość przestrzeni”

Architekt, ukończyła Politechnikę Śląską w Gliwicach i Vrije Universiteit Brussel.
Jest członkiem Izby Architektów RP. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania różnych form architektonicznych. Każdy projekt, którym się zajmuje traktuje jako najważniejszy, odzwierciedla w nim wizje popartą zasadami dobrej architektury. Uważa, że dobrze zaprojektowana przestrzeń łączy w sobie podstawy szkoły architektonicznej oraz próbę złamania utartych do tej pory schematów.

Studio

Jesteśmy nagradzaną firmą architektoniczną posiadającą
doświadczenie między innymi w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz wnętrz mieszkań i biurowców. Nasze projekty są doceniane przez klientów, którzy po zakończonej współpracy przy projekcie są chętni nie tylko do podzielenia się  z nami swoimi pozytywnymi opiniami, ale również do kontynuacji współpracy z nami przy kolejnych projektach. 

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych,
biurowych, usługowych, a także w projektowaniu wnętrz do tych przestrzeni – z pełną ofertą usług naszego studia można zapoznać się na stronie oferta. Misją naszej firmy jest świadczenie nie tylko usług na najwyższym poziomie, ale również pomoc w uzyskaniu jak
największej korzyści z projektu. Naszym celem jest, aby nasze projekty reprezentowały nie tylko estetyczną i funkcjonalną architekturę, ale też brały pod uwagę finansowe aspekty inwestycji, nie ograniczając przy tym jej architektonicznych możliwości. 

Wiemy, że połączenie tych celów w projekcie może być nie lada wyzwaniem, ale jego zrealizowanie jest ogromną nagrodą.

Agata_Goik

Agata Goik

Architekt

„Naszym zadaniem jest słuchać,
a potem zrobić co w naszej mocy, żeby stworzyć możliwie najlepiej dopasowaną jakość przestrzeni”

Architekt, ukończyła Politechnikę Śląską w Gliwicach i Vrije Universiteit Brussel. Jest członkiem Izby Architektów RP. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania różnych form architektonicznych. Każdy projekt, którym się zajmuje traktuje jako najważniejszy, odzwierciedla w nim wizje popartą zasadami dobrej architektury. Uważa, że dobrze zaprojektowana przestrzeń łączy 
w sobie podstawy szkoły architektonicznej oraz próbę złamania utartych do tej pory schematów.